משרד התחבורה והרשות הארצית
לתחבורה ציבורית מעדכנים:

תחבורה ציבורית
בדרך שלך!

החל ב-16/06/23 כז' סיוון התשפ"ג
שינויים בתדירויות ובמסלולי הקווים בתחבורה הציבורית בחולון וראשון לציון
שדרוג מסלולים ליעדים מרכזייםשירות מהיר מחולון לתל אביב יפועוקפים את עבודות הרכבת הקלה
קווים חדשים
פתח לשונית
קו חדש
קו 29
מסוף וולפסון חולון
ועד
מסוף אבי האסירים ראשל״צ

הקו מחליף את קו 129 בראשון לציון וחולון וישנה את מסלולו, כך שייכנס לשכונת תל גיבורים, ויחבר את השכונה למרכז ראשון לציון. הקו יעבור לאורך כל ציר אילת וסמוך לשכונת ג'סי כהן. כמו כן, מסלול הקו יקוצר למסוף וולפסון, ולא ימשיך לתל אביב.

קו חדש
קו 176
מסוף סבידור
ועד
מסוף קרית שרת

קו חדש ממסוף קרית שרת, דרך קניון עזריאלי חולון, שכונת קרית שרת, ולאורך כל רחוב גולדה מאיר עד למחלף יוספטל. משם הקו ייסע על "נתיב פלוס" בנתיבי איילון ויספק חיבור מהיר למרכז תל אביב (רחוב המסגר, בגין, צומת מעריב וצומת השלום). הקו יסיים את נסיעתו במסוף סבידור, ויפעל בתדירות של כל 15-20 דקות.

שינויים בקווים
פתח לשונית
קו חדש
קו 72
מוזיאון אגד
ועד
תחנת רכבת האוניברסיטה

הקו ישנה את מסלולו ולא יעבור בשכונת תל גיבורים ובקניון הזהב. מענה לשכונת תל גיבורים ינתנו באמצעות קווים 73 ו-29 החדש. השינוי יאפשר חיבור של מערב חולון ללב תל אביב. תדירות הקו תתוגבר והוא יוארך לתחנת רכבת האוניברסיטה.

במהלך תקופת עבודות התשתית ברחוב המעפילים הקו לא יעבור ברחוב המעפילים וייסע דרך דב הוז-נתיבי איילון ורחוב הלוחמים.

קו חדש
קו 73
מסוף אזור תעשייה חולון
ועד
מסוף כרמלית

הקו ישנה את מסלולו כך שיעבור בשכונת תל גיבורים, ויקשר את השכונה ללב תל אביב (אזור רחוב אלנבי והכרמלית) כמענה להוצאת קו 72 מהשכונה. כמו כן, הקו יחל לפעול גם במוצאי שבת.

קו חדש
קו 5
מסוף קרית שרת
ועד
בית חולים וולפסון

הקו ישנה את מסלולו, כך שיעבור דרך מרכז העיר (כיכר ויצמן), רחוב ההסתדרות וציר אילת, ויחבר באופן ישיר בין שכונות ג'סי כהן ותל גיבורים למרכז העיר והעירייה.

קו 11 לשעבר
קו 24
מתחם "חונים נוסעים ראשון לציון"
ועד
מסוף קרית שרת

הינו קו 11 ששינה את מספרו, אין שינוי במסלול הקו.

קו חדש
קו 95
ת.מרכזית ראשון לציון
ועד
אזוּר

הקו ישנה את מסלולו כך שייכנס לשכונת ג'סי כהן בחולון. השינוי יאפשר חיבור מהשכונה לקניון הזהב למכללה למנהל ולקריית הממשלה בראשון לציון, לצד שירות משופר לעיריית חולון ולרחוב ההסתדרות. כמו כן, מסלול הקו יקוצר ויגיע עד לתחנה המרכזית בראשון לציון.

קו חדש
קו 171
חניון אגד
ועד
אזורי חן

נסיעה על "נתיב פלוס", הקו ישנה את מסלולו כך שייסע דרך נתיב התחבורה הציבורית בנתיבי איילון, ממחלף דב הוז ועד לחיל השיריון. השינוי יאפשר גישה מהירה בין מערב חולון למרכז תל אביב (רחוב המסגר, בגין, צומת מעריב וצומת השלום).

קו 15 לשעבר
קו 13
בית ברבור תל אביב
ועד
מסוף וולפסון חולון

קו 15  ששינה את מספרו, אין שינוי במסלול הקו.

קו 278 לשעבר
קו 178
קרית עתידים תל אביב
ועד
המרכבה חולון

קו 278 חולון – תל אביב ישנה את מספרו לקו 178 ללא שינוי מסלול

קו 278 לשעבר
קו 22
מוזיאון אגד חולון
ועד
המרכבה חולון

הקו ישנה את מסלולו, ויסתיים בחניון אגד בחולון ולא יגיע לקניון הזהב. בצידו השני, יוארך לחניון המרכבה, כך שיאפשר הגעה ליעדים שונים באזור התעשייה בחולון. שינוי המסלול יאפשר הגעה יעילה מההסתדרות-גולדה מאיר אל יעדים בבת ים כמו תחנת הקו האדום, מרפאת הבתימון והיכל המשפט. תדירות הקו תתוגבר במהלך שעות היום והוא יפעל כל 20-30 דקות.

קו 278 לשעבר
קו 126
מוזיאון אגד חולון
ועד
מסוף אזורי חן תל אביב יפו

הקו ישנה את מסלולו כך שלא יעבור במערב ראשון לציון ויסיים את נסיעתו בחניון אגד בחולון. בנוסף, הקו לא יעבור בשכונת ג'סי כהן. מענה לשכונה יינתן באמצעות קו 95 שייכנס לשכונת ג'סי כהן וקו 171 המהיר לתל אביב.

קווים מבוטלים
פתח לשונית
קו מבוטל
קו 129
חולון
ועד
תל אביב יפו

הקו ישנה את מספרו, וייקרא מעתה קו 29. הקו ישנה את מסלולו, כך שייכנס לשכונת תל גיבורים, ויחבר את השכונה למרכז ראשון לציון. הקו יעבור לאורך כל ציר אילת וסמוך לשכונת ג'סי כהן. כמו כן, מסלול הקו יקוצר למסוף וולפסון, ולא ימשיך לתל אביב.

קו מבוטל
קו 75
חולון
ועד
תל אביב יפו

חלופה לקו תינתן באמצעות קו 126 למרכז העסקים תל אביב ואבן גבירול, קו 171 מרחוב אילת קו 71 מקרית בן גוריון ומרכז העיר. בנוסף, ניתן להגיע ליעדי צפון תל אביב באמצעות שימוש בקו 178 המהיר.

קו מבוטל
קו 76
חולון
ועד
תל אביב יפו

חלופה לקו תינתן באמצעות קו 271 אשר חופף לו באופן מלא מחולון ועד סבידור בתל אביב. בנוסף, ניתן להגיע ליעדי צפון תל אביב באמצעות שימוש בקו 178 המהיר.

קו מבוטל
קו 2
חולון
ועד
תל אביב יפו

חלופה לקו תינתן באמצעות קו 22 וקו 95.

דן תחבורהאגד תחבורהמטרופולין

האתר נבנה ע״י ביוניק - לצמוח ביחד בע״מ